Μαθήματα

Την Δευτέρα 23/04 και την Τρίτη 24/04/2018 θα πραγματοποιηθεί η ενδιάμεση αξιολόγηση του Μαθήματος «Κλινική Μυοσκελετική Φυσικοθεραπεία ΙΙ – Εργαστήριο στο ΤΕΙ». Η εξέταση θα είναι προφορική και θα πραγματοποιηθεί ανά τμήματα και ομάδες τις ώρες που αναφέρονται παρακάτω.

Δευτέρα 23/04/2018 – Εργαστήριο Κινησιοθεραπείας – Τμήμα Β

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΙΑΝΝΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

12:30 μμ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

12:55 μμ

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΣΤΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

13:20 μμ

ΛΕΒΕΝΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΛΕΚΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΛΟΪΖΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΛΥΡΗ ΡΕΝΑΤΕ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

13:45 μμ

ΜΑΝΦΡΕΝΤΙ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΝΑ

ΜΠΕΣΙΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

14:10 μμ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΛΥΔΙΑ

ΠΑΣΠΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΑΤΣΑΡΙΖΗ ΕΥΔΟΞΙΑ

14:35 μμ

ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΤΣΙΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

15:00 μμ

Δευτέρα 23/04/2018 – Εργαστήριο Κινησιοθεραπείας – Τμήμα Α

ΑΓΑΘΟΚΛΕΟΥΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΒΙΟΛΕΤΑ

15:20 μμ

ΚΑΡΑΒΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΚΟΒΕ ΛΥΔΙΑ

ΚΟΛΛΛΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15:45 μμ

ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ

ΛΙΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

16:10 μμ

ΜΠΑΞΕΒΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΝΤΑΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ

16:35 μμ

ΟΨΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΤΣΙΝΑ ΖΗΝΟΒΙΑ

ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΡΑΜΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

17:00 μμ

ΡΩΜΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤΕΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

17:25 μμ
   

Δευτέρα 23/04/2018 – Εργαστήριο Κινησιοθεραπείας – Τμήμα Δ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ

ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΡΚΑΔΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

18:00 μμ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ

ΓΙΑΝΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΟΛΙΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΖΕΜΠΥΛΑ ΧΑΡΑ

18:25 μμ

ΚΑΡΟΥΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΟΙΡΑΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΠΙΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

18:50 μμ

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΟΜΗΡΟΣ

ΝΤΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΛΕΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

19:15 μμ

ΣΕΧΟΥ ΛΙΣΙΑΝ

ΣΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΦΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

19:40 μμ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΣΑΪΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

20:05 μμ
   

Τρίτη 24/04/2018 – Εργαστήριο Ανατομίας – Τμήμα Γ

ΒΡΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΓΕΩΡΓΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12:30 μμ

ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΙΑΣΙΡΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΚΑΖΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12:55 μμ

ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΕΥΑ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ

13:20 μμ

ΚΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Μόνο Εργ.)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΛΙΑΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

13:45 μμ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΡΜΑΡΑ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΝΑΤΣΟ ΤΕΟΝΤΟΡ

ΠΟΛΥΖΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

14:10 μμ

ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΣΙΩΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΤΕΚΑ ΑΝΔΡΟΥΛΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

14:35 μμ

Παρακαλούνται όλοι οι σπουδαστές και οι σπουδάστριες να φέρουν αθλητική ενδυμασία κατά την εξέταση. Η ύλη περιλαμβάνεται στις σημειώσεις των μαθημάτων 1 έως 6 (αναρτημένες στο e-class) και αφορά στην κλινική αξιολόγηση και στις θεραπευτικές προσεγγίσεις σε προβλήματα της ΟΜΣΣ.

Καλή επιτυχία σε όλες και όλους!

Ο εκπαιδευτικός

Τόλος Ηλίας

Οι παρουσιάσεις των σεναρίων απεικονιστικών μεθόδων των φοιτητών αναβάλλοναι από Τετάρτη 19/4 σε Τετάρτη 26/4 λόγω απουσίας του Δρ.Ματζάρογλου για το Παγκόσμιο Συνέδριο Οστεοαρθρίτιδας.

 

 

Η θεωρία του μαθήματος στις 18/4/2018 δεν θα πραγματοποιηθεί λόγω συμμετοχής της εκπαιδευτικού σε προγραμματισμένο επιμορφωτικό πρόγραμμα μέσω Erasmus. 

 
Από την υπεύθυνη του μαθήματος
Δρ. Μπίλλη Ευδ,
Αναπλ. Καθηγήτρια Τμήματος

Σας ενημερώνω ότι η προφορική- πρακτική εξέταση θα πραγματοποιηθεί

-           την Δευτέρα 23 Απριλίου 2018, από τις 12:00- 20:00 για τα τμήματα Α (12:00- 14:00) και Β (14:00- 16:00) ΚΑΙ

-          την Δευτέρα 30 Απριλίου 2018, από τις 12:00- 20:00 για τα τμήματα Γ (16:00- 18:00) και Δ (18:00- 20:00)

Θα ακολούθησει εντός των επόμενων ημερών και χρονοδιάγραμμα, ώστε να ξέρετε ποια ώρα εξετάζεστε.

Αλεξάνδρα Λέπουρα

Την Τρίτη 17 Απριλίου 2018, όπως γνωρίζετε θα γίνει η πρώτη εξέταση προφορική- πρακτική στην ύλη που έχουμε καλύψει μέχρι τώρα και παρακάτω ακολουθεί το χρονοδιάγραμμα της εξέτασης.

ΚΟΚΑΒΕΣΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΑΡΤΑΚΟΥ 12:00- 12:15
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΙΟΥ  
ΜΠΕΣΙΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΚΗ 12:15- 12:30
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ  
ΤΟΥΡΚΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 12:30- 12:45
ΤΣΙΟΡΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  
ΚΑΨΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ - ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12:45- 13:00
ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΜΑΡΙΑ του ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ  
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 13:00- 13:15
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΑΤΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ  
ΚΑΡΥΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 13:15- 13:30
ΜΙΜΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
ΝΤΕΒΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΦΩΤΙΟΥ 13:30- 13:45
ΜΑΚΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ  
ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13:45- 14:00
ΖΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  
ΜΑΤΣΚΑ ΕΛΕΝΗ ΣΑΡΑΝΤΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 14:15- 14:30
ΚΑΤΙΑΪ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΟΥΑΝ  
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14:30- 14:45
ΤΖΙΤΖΙΦΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
ΝΤΑΓΛΗ ΣΕΝΤΑΤ του ΑΜΕΤ 14:45- 15:00
ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  
ΜΑΚΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ 15:00- 15:15
ΚΟΤΣΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ  
ΣΠΙΡΛΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΓΓΕΛΗ 15:15- 15:30
MΑΓΓΙΩΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  
ΓΙΑΝΟΥΛΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 15:30- 15:45
ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  
ΜΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 15:45- 16:00
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  

Καλή επιτυχία σε όλους,

Αλεξάνδρα Λέπουρα



Καταγραφή πληροφοριών & χαρακτηριστικών σχετικών με τα προβλήματα της οσφύος

Επικοινωνία

Ψαρρών 6, Μυρτιά 25100, Αίγιο
phone 26910.61150 fax26910.61250
emailΑυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

find us on facebook