Την Πέμπτη 06/12 και την Παρασκευή 07/12/2018 θα πραγματοποιηθεί η ενδιάμεση αξιολόγηση του Μαθήματος «Χειροθεραπευτική Φυσικοθεραπεία (Εργαστήριο)» για τα τμήματα Β-Δ (Παρασκευή 08:00-10:00, 10:00-12:00 και 12:00-14:00) στο Εργαστήριο Κινησιοθεραπείας (χώρος διεξαγωγής των μαθημάτων). Η εξέταση θα είναι προφορική. Παρακαλούνται οι σπουδαστές να προσέλθουν τουλάχιστον 15 λεπτά πριν την ώρα προσέλευσης που αναφέρεται παρακάτω για κάθε έναν/κάθε μία ξεχωριστά και να αναμένουν έξω από το εργαστήριο μέχρι την είσοδό τους σε αυτό.

Πέμπτη 06/12/2018 – Εργαστήριο Κινησιοθεραπείας

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ώρα Προσέλευσης
1 ΜΟΥΧΟ ΜΑΡΚΕΛΑ του ΒΑΣΙΛ 18:00
2 ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΠΕΤΡΟΥ 18:00
3 ΓΚΕΜΟΥ ΖΑΦΕΙΡΩ ΣΤΕΛΛΑ του ΚΟΣΜΑ 18:00
4 ΚΑΝΝΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 18:10
5 ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 18:15
6 ΜΕΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 18:20
7 ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18:25
8 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18:30
9 ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18:35
10 ΖΗΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 19:00
11 ΚΑΦΟΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ - ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 19:00
12 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19:00
13 ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19:10
14 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19:15
15 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 19:20
16 ΣΙΣΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19:25
17 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19:30
18 ΒΑΣΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 19:35
19 ΓΕΩΡΓΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19:40

Παρασκευή 07/12/2018 – Εργαστήριο Κινησιοθεραπείας – Τμήμα Β

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ώρα Προσέλευσης
1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 08:00
2 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 08:00
3 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 08:00
4 ΓΙΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 08:10
5 ΓΚΑΝΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 08:15
6 ΓΚΕΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 08:20
7 ΓΚΙΖΙΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 08:25
8 ΛΙΤΣΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΗ 08:30
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 08:35
10 ΠΑΣΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΙΩΡΓΟΥ 08:40
11 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 08:45
12 ΣΕΙΝΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ 08:50
13 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 08:55
14 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 09:00
15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ - ΦΙΛΙΠΠΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 09:05
16 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 09:10
17 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 09:15
18 ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 09:20
19 ΨΑΡΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 09:25

Παρασκευή 07/12/2018 – Εργαστήριο Κινησιοθεραπείας – Τμήμα Γ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ώρα Προσέλευσης
1 ΑΙΒΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ 10:00
2 ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 10:00
3 ΓΟΡΔΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10:00
4 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10:10
5 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10:15
6 ΚΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10:20
7 ΚΟΝΟΒΑΛΟΒ ΒΛΑΔΙΣΛΑΒ του ΠΑΒΕΛ 10:25
8 ΚΟΥΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 10:30
9 ΜΑΤΑ ΜΠΡΙΚΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΦΡΕΝΤ 10:35
10 ΜΠΕΤΣΑ ΒΕΤΣΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 10:40
11 ΝΙΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΗ 10:45
12 ΝΤΑΤΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 10:50
13 ΠΗΤΖΙΡΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 10:55
14 ΡΟΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 11:00
15 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11:05
16 ΣΙΝΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 11:10
17 ΤΣΙΝΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 11:15
18 ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 11:20
19 ΧΡΗΣΤΟΥ ΙΑΣΩΝ του ΠΑΥΛΟΥ 11:25
20 ΨΑΡΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11:30

Παρασκευή 07/12/2018 – Εργαστήριο Κινησιοθεραπείας – Τμήμα Δ

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ώρα Προσέλευσης
1 ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 12:00
2 ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12:00
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΜΑΡΙΑ του ΜΑΡΙΟΥ 12:00
4 ΔΕΛΟΤΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 12:10
5 ΔΡΟΥΣΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ 12:15
6 ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:20
7 ΚΛΩΣΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12:25
8 ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12:30
9 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΛΟΥΚΑ 12:35
10 ΜΕΘΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12:40
11 ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12:45
12 ΜΠΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 12:50
13 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 12:55
14 ΠΑΠΑΔΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΜΕΓΑΚΛΗ 13:00
15 ΠΙΤΤΑΛΗ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΛΑΚΗ 13:05
16 ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 13:10
17 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 13:15
18 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 13:20
19 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13:25
20 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ  ΜΙΧΑΛΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΥ 13:30

Παρακαλούνται όλοι οι σπουδαστές και οι σπουδάστριες να φέρουν αθλητική ενδυμασία κατά την εξέταση. Η ύλη περιλαμβάνεται στις σημειώσεις των μαθημάτων 1, 2, 3, 4 και 6 (στο μάθημα 6 περιλαμβάνονται μόνο οι διαφάνειες από 1-13, όχι η καρπομετακάρπια άρθρωση του αντίχειρα). Οι σημειώσεις είναι αναρτημένες στο e-class στο όνομα μαθήματος «ΧΕΙΡΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (προπτυχιακό)», στην κατηγορία «Έγγραφα» και στον φάκελο «ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ (Χειροθεραπευτική Φ/Θ)» .

Καλή επιτυχία σε όλες και όλους!

Ο εκπαιδευτικός

Τόλος Ηλίας

 



Καταγραφή πληροφοριών & χαρακτηριστικών σχετικών με τα προβλήματα της οσφύος

Επικοινωνία

Ψαρρών 6, Μυρτιά 25100, Αίγιο
phone 26910.61150 fax26910.61250
emailΑυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

find us on facebook